ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Musköt 13767232
nr 1376 7232
Musköt
1800-tal. Längd: 79 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:13:11
500 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr